Olimpiady Logistyczna i Spedycyjno-Logistyczna

I Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna
4 listopada 2016 roku ruszyła I Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna organizowana przez Wydział Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Do szkolnego etapu Olimpiady przystąpili także uczniowie naszej szkoły z III i IV klasy logistycznej.
Spośród 104 pytań komisja szkolna, dokonała wyboru 25 pytań jednokrotnego wyboru, na które 18 uczniów musiało odpowiedzieć w ciągu 25 minut.
Celem olimpiady jest zainteresowanie młodych ludzi branżą TSL (Transportowo-Spedycyjno-Logistyczną).
Zainteresowanie i chęć uczestnictwa uczniów kierunku logistycznego w olimpiadach zawodowych to dowód na świadomość perspektyw, jakie stwarza branża TSL.
I Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna odbywa się w trzech etapach. 7 kwietnia 2017 r. przewidziano III etap – centralny, w Sopocie. Na laureatów i finalistów olimpiady czekają nagrody pieniężne, staże oraz nagrody rzeczowe. Sponsorem jest firma C. HARTWIG. Patronem I Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej jest Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Uczniowie naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do II etapu:
  1. Łałak Mikołaj, kl. IVe,
  2. Skłodowski Karol, kl. IVe,
  3. Pietrasz Piotr, kl. IVe,
  4. Nowotniak Mateusz, kl. IVe,
  5. Adamczuk Tomasz, kl. IVf,
  6. Wytwer Mateusz, kl. IVf,
  7. Demiańczuk Bartosz, kl. IVf,
  8. Potocki Kacper, kl. IIIf,
  9. Paczóska Kinga, kl. IIIf,
10. Kur Mateusz, kl. IIIf,
11. Kudaszewicz Dawid, kl. IIIf,
12. Remiszewski Adrian, kl. IIIf.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie Olimpiady.

IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
2 grudnia 2016 r. odbędzie się II etap IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, do którego zakwalifikowało się dwóch uczniów naszej szkoły:
1. Adamczuk Tomasz – uczeń klasy IVf,
2. Potocki Kacper – uczeń klasy IIIf.
Do eliminacji szkolnych w Zespole Szkół Nr 1 zgłosiło się w tym roku 18 uczniów z III i IV klasy logistycznej. Organizowany przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu turniej wiedzy może się okazać dla wielu młodych ludzi szansą na zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, wymarzone studia, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz początek kariery w logistyce. W ciągu niecałej godziny początkujący logistycy musieli odpowiedzieć na 25 pytań z zakresu ogólnej wiedzy logistycznej. II etap Olimpiady składał się będzie z 25 pytań wielokrotnego wyboru.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie Olimpiady.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top