Inauguracja Roku Szkolnego 2016/2017

Nowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczął się uroczystością w świetlicy szkolnej. Po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego prowadzący serdecznie powitali wszystkich zgromadzonych : dyrekcję, nauczycieli, wychowawców i uczniów. Szczególnie w społeczności szkolnej powitani zostali uczniowie, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.
Są to klasy:
· I a Liceum Ogólnokształcące klasa policyjno-strażacka i medyczno-sportowa,  wychowawca- pan Rusłan Mielniczuk
· I e technik ekonomista z innowacją asystencko- sekretarską i technik logistyk- klasa wojskowa, wychowawca- pani Halina Chojecka
· I f technik logistyk-klasa wojskowa,  wychowawca- pan Krzysztof Niemirka
· I i technik mechanik i technik hotelarstwa z elementami aranżacji florystycznych wnętrz,  wychowawca- Pani Bożena Niegowska
· I j technik informatyk z innowacją,, Tworzenie gier komputerowych”, wychowawca- pani Magdalena Linczewska
· I L Zasadnicza Szkoła Zawodowa,  wychowawca- pani Ewa Dobrzycka

Następnie głos zabrała dyrektor szkoły pani Małgorzata Baranowska, która oprócz serdecznego powitania zapewniła nowych uczniów o właściwym wyborze, którego dokonali oraz serdecznej i przyjaznej atmosferze panującej w naszej szkole. Dyrektor szkoły odczytała list starosty sokołowskiego pana Leszka Iwaniuka skierowany do całej społeczności szkolnej. W dalszej części pani dyrektor wręczyła uroczyście wybranym uczniom klas pierwszych legitymacje szkolne.
Następnie zebrani złożyli hołd wszystkim walczącym i poległym w 77. rocznicę wybuchu II wojny światowej a delegacja Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem złożyła  wiązankę w miejscu pamięci.
Bardzo podniosłym i uroczystym momentem było ślubowanie uczniów klas pierwszych, które złożyli na Sztandar Szkoły.
Uroczystość zakończyła refleksyjna poezja Renaty Strug oraz muzyczne reminiscencje z wakacji w wykonaniu szkolnej grupy ,, Szara- band”.
Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor, życząc wszystkim owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Po uroczystości młodzież udała się na spotkanie z wychowawcami.Uroczystość przygotowali: Krystyna Romańczuk, Magdalena Filipiak, Bogusław Kwiatkowski

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top