Rozwijamy nasze pasje kulinarne

IMG_3679 (Copy).JPG

Nasza szkoła otwarta jest na wszelkiego rodzaju współpracę z innymi placówkami, instytucjami i zakładami pracy, które mogą pomóc uczniom rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Taką współpracę nawiązaliśmy z Restauracją Zamkowa w Drohiczynie, której właścicielka – pani Teresa Nazarczuk, zaprosiła uczniów ZS Nr 1 do udziału w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w jej restauracyjnej kuchni pod okiem wykwalifikowanych pracowników. Pierwsze spotkanie z cyklu: Rozwijamy nasze pasje kulinarne odbyło się 14. maja i zostało zaplanowane w ramach zajęć pozalekcyjnych dla uczniów klas pierwszych Technikum Nr 1 o kierunku technik hotelarstwa oraz Szkoły Branżowej o kierunku kucharz. W warsztatach wzięli udział uczniowie: Natalia Kamińska, Karolina Sawicka Michał Gorczyca. Podczas zajęć uczestnicy nauczyli się przygotowywać potrawę regionalną z Podlasia – Zaguby, która cieszy się dużym uznaniem wśród turystów odwiedzających Drohiczyn i okolice. Uczniowie z przyjemnością i zapałem podjęli wyzwanie przyrządzenia regionalnego specjału, a efekty ich pracy możemy podziwiać na zamieszczonych zdjęciach.

Serdecznie dziękujemy Pani Teresie Nazarczuk za przemiłą gościnę i atmosferę pracy oraz chęć podzielenia się z naszymi uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top