Wracamy z medalami :)

28534281_2081537535399563_611792234_n.jpg

Na strzelnicy szkół im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu w dniu 26 lutego 2018r. odbyły się III Mazowieckie Zawody Strzeleckie Klas Mundurowych. W zawodach brała udział młodzież szkół podstawowych i szkół średnich . Nasze miasto reprezentowały dwie drużyny ze szkół : Zespół Szkół Nr1 Im. K.K.Baczyńskiego i Szkoła Podstawowa Nr6 im.Pawła Kamińskiego. Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach : karabin pneumatyczny i pistolet pneumatyczny. W zawodach wzięło udział 15 drużyn 3 osobowych oddzielnie w rywalizacji szkół podstawowych i średnich a także w kategorii chłopców i dziewcząt. Nasze drużyny wystąpiły w składzie: Drużyna Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego z Sokołowa Podl. - Kucharek Przemysław, Skóra Patryk, Adam Adamczuk, Filip Kwiek. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr6 im.Pawła Kamińskiego – Julia Bielińska, Karolina Kaliska, Monika Sawicka. Uczestnicy zmagań strzeleckich strzelali z odległości 10m, w każdej z konkurencji oddawali 5 strzałów próbnych i 10 strzałów ocenianych. Zawody odbyły się pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu. Wszyscy zawodnicy szkół sokołowskich posiadają licencje zawodników strzelectwa sportowego wydane przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego i zrzeszeni są w Klubie Strzelectwa Sportowego ,,Sokół’’ w Sokołowie Podlaskim. Treningi strzeleckie, które odbywają się na strzelnicy KSS „SOKÓŁ” oraz ZS Nr1 w Sokołowie Podl. prowadzą instruktorzy strzelectwa sportowego Piotr Adamczuk oraz Mieczysław Bogaj. Nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

1. W kategorii szkół podstawowych
- karabin sportowy :
1 miejsce Bielińska Julia -70pkt (Szkoła Podstawowa Nr6 Sokołów Podlaski)
2 miejsce Sawicka Monika -68pkt (Szkoła Podstawowa Nr6 Sokołów Podlaski)
- pistolet :
1 miejsce Kaliska Karolina -62pkt (Szkoła Podstawowa Nr6 Sokołów Podlaski)
2 miejsce Bielińska Julia -56pkt (Szkoła Podstawowa Nr6 Sokołów Podlaski)
3 miejsce Sawicka Monika -44pkt (Szkoła Podstawowa Nr6 Sokołów Podlaski)
- Drużynowo
1 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr6 Sokołów Podlaski

2. W kategorii szkół średnich
- karabin sportowy :
3 miejsce Kwiek Filip -65pkt (ZS Nr 1 Sokołów Podlaski)
- pistolet :
- 1 miejsce Skóra Patryk -80pkt ( ZS Nr 1 Sokołów Podlaski)
- 2 miejsce Adamczuk Adam -79pkt ( ZS Nr 1 Sokołów Podlaski)
- Drużynowo
2 miejsce ZS Nr 1 Sokołów Podlaski.
Wszyscy uczestnicy zawodów zostali poczęstowani przez organizatorów smaczną zupą grochową , najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i medale a druzyny puchary. Opiekunami sokołowskich zawodników byli SP Nr 6 ( Mieczysław Bogaj) a ZS Nr 1 ( Piotr Adamczuk). Podczas zawodów zawodnicy którzy spełnili normy strzeleckie uzyskali prawo noszenia złotych, srebrnych i brązowych odznak strzeleckich nadanych przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego.

Piotr Adamczuk
Mieczysław Bogaj

Grafika

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top