KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW I POMOCY NAUKOWYCH ZAKOŃCZONY

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się kiermasz używanych podręczników szkolnych i pomocy naukowych. Jak co roku cieszył się on dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów, ich rodziców jak  i nauczycieli naszej szkoły. Na początku września uczniowie przynosili do biblioteki szkolnej podpisane i wycenione podręczniki szkolne, które następnie bibliotekarze i wybrani uczniowie wprowadzali do ewidencji. 
Podczas kiermaszu, który odbył się 13 września w świetlicy szkolnej, uczniowie mieli możliwość zakupienia książek z przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych, jak i zawodowych.  W sumie sprzedano 170 książek za łączną sumę ponad 5000 zł. Jak co roku 10% sumy ze sprzedaży podręczników bibliotekarze przeznaczą na uzupełnienie księgozbioru biblioteki szkolnej. 
Kiermasz podręczników szkolnych przygotowały panie : Monika Filip i Renata Chomiuk (bibliotekarze) oraz pani Izabela Rudaś (nauczyciel j. niemieckiego) i pani Magdalena Filipiak (opiekun świetlicy szkolnej). Tegoroczną imprezę szkolną wsparli uczniowie z kl. 3f : Adrian Remiszewski, Anna Błońska, Mateusz Zawadzki, Nataniel Iliewski Kinga Paczóska i Sylwia Nasiłowska.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Niniejsze informacje dotyczą plików cookies i odnoszą się do strony zsnr1.edu.pl.pl, której operatorem jest firma home.pl.

Czym są pliki cookies?

To pliki tekstowe, wysyłane przez serwis internetowy do urządzenia końcowego (np. komputer, smartfon), z którego korzystamy przeglądając strony internetowe. W cookies znajdują się różne informacje, często niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych (np. do autoryzacji, podczas logowania na konto pocztowe lub do serwisu internetowego).

Dzięki wykorzystaniu plików cookies, wiele stron internetowych może działać w sposób wygodniejszy dla użytkownika.

Do czego używamy cookies?

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niezależnie pliki cookies mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

Jakich cookies używamy?

Stosowane są dwa rodzaje plików cookies – „sesyjne” oraz „stałe”. Pierwsze z nich są plikami tymczasowymi, które pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki (lub innego oprogramowania korzystającego ze strony). „Stałe” pliki pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików „cookies” albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.

Usuwanie cookies

Bardzo często przeglądarka internetowa (lub inne oprogramowanie służące do przeglądania stron) domyślnie dopuszcza umieszczanie cookies na urządzeniu końcowym. To ustawienie może być zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Blokowanie cookies, może wpłynąć na część funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwić ich prawidłowe działanie.

Back to Top